Stanowisko pracy : Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy : Toruń

Opis stanowiska :

Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela Handlowego będzie miała za zadanie budowanie dystrybucji dla produktów firmy, oraz na zarządzaniu podległymi klientami na wskazanym terenie (punkty detaliczne i hurtownie).

Zadania :

  • Realizowanie polityki handlowej firmy.
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów.
  • Budowanie trwałych relacji handlowych z klientami firmy.
  • Wykonywanie nałożonych planów sprzedażowych.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Odpowiedzialność za należności klientów.
  • Dostawy towaru do klientów.

Mile widziani Kandydaci zamieszkujący : Toruń i okolice

Wymagania :

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Otwartości w kontaktach interpersonalnych.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Odpowiedzialności i zaangażowania w pracy.
  • Gotowości do podnoszenia wiedzy asortymentowej i handlowej.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego może być dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w pracy w branży spawalniczej lub metalowej.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomości MS Office (Word, Excel).

Oferujemy :

  • System wynagrodzenia oparty na wynagrodzeniu zasadniczym i premii za wyniki sprzedaży.
  • Narzędzia pracy : samochód, telefon komórkowy i urządzenia biurowe.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

Osoby poważnie zainteresowane współpracą z naszą firmą prosimy o przesyłanie Curriculum Vitae wraz ze zdjęciem oraz Listu Motywacyjnego.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli : ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883″.