Stanowisko pracy : Magazynier

Miejsce pracy : Toruń

Firma Transportowo-Handlowa SPIDMAR Wojciechowski Mariusz zatrudni na stanowisko: magazynier.

Jesteśmy firmą handlową współpracującą z wieloma dostawcami oraz producentami z branży spawalniczej oraz narzędziowej.

Stanowisko pracy: Magazynier
Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

  • pakowanie paczek
  • rozładowywanie towaru
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • rozwożenie towaru w magazynie
  • tworzenie dokumentacji uszkodzonych towarów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w halach magazynowych przy składowaniu, załadunku, rozładunku, pakowaniu towarów
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kategorii B oraz uprawnień do pracy na wózku widłowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • uczciwość, systematyczność

Oferujemy:

  • ciekawą i wymagającą dużej samodzielności pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • system wynagrodzenia oparty na wynagrodzeniu zasadniczym oraz premii uznaniowej
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Osoby poważnie zainteresowane współpracą z naszą firmą prosimy o przesyłanie Curriculum Vitae wraz ze zdjęciem oraz Listu Motywacyjnego.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli : ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883″.

Oferta_pracy_Magazyn SPIDWELD.